tuniki

Tuniki są jednym z najbardziej wszechstronnych ciuchów, które możesz posiadać, szczególnie w cieplejszych miesiącach. Ale wiele kobiet ma problemy z dostosowaniem tych ubrań do swojej budowy ciała.

Jeśli masz kształt gruszki, poszukaj w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/tuniki tunik z bocznymi otworami, lekkim wcięciem w talii i ładnym szerokim dekoltem, aby podkreślić twoje ramiona. Ponieważ twój najcięższy obszar znajduje się poniżej talii, upewnij się, że twoja tunika kończy się powyżej twojego najszerszego obszaru lub poniżej, ale nie rozcina optycznie twoich szerokich bioder. Zastanów się nad noszeniem tej tuniki z długim, masywnym naszyjnikiem, aby przyciągnąć uwagę do swojej górnej połowy w atrakcyjny sposób.

Jeśli masz budowę jabłka unikaj przyciągania uwagi do góry torsu. Chcemy skupić się na Twojej szyi i nogach. Upewnij się, że Twoja tunika nie jest zbyt długa i ma ładny dekolt w kształcie litery V, który pomaga przyciągnąć uwagę do Twojej twarzy! A drobniejszy wzór i ciemniejszy kolor pomagają stworzyć złudzenie, że twoja górna część jest mniejsza niż w rzeczywistości. Pamiętaj, że chcesz skupić się na swojej twarzy. Unikaj długiego, masywnego naszyjnika i zamiast niego noś ładny choker lub kameę.

tuniki

Klepsydra wygląda najlepiej w bardziej dopasowanej tunice. Opcja bez rękawów jest świetna dla takiej kobiecej sylwetki. Wyrazisty pas, na przykład taki ze słodką i kobiecą kokardką jest naprawdę fajny! Ta opcja jest świetna ze względu na jej brak rękawów (co sprawia, że można pod nią nosić ciekawe T-shirty).

Jeśli masz bardzo pulchną budowę, nie chcesz wyglądać jak bezkształtny namiot. W przypadku tego kształtu ciała chodzi tylko o równowagę między tymi elementami, które są zbyt obcisłe i zbyt luźne. Upewnij się, że Twój obojczyk i nadgarstki są widoczne, ponieważ te obszary często pokazują grację kobiety. Unikaj dużych wzorów i nadruków, które tworzą wrażenie wielkości, ale pamiętaj że jednokolorowe tuniki damskie sprawią, że będziesz wyglądała jak plama koloru.

Jeśli masz kształt prostokąta, może być trudno znaleźć atrakcyjną tunikę. Musisz stworzyć krągłości – na przykład używając szerokiego pasa w talii.

Za ro jeśli jesteś petitką pamiętaj, że wiele tunik jest długich. Pamiętaj, żeby kupić krótszą tunikę, bo inaczej możesz wyglądać jak mała dziewczynka w sukni od starszej siostry.