Idealne zimowe stylizacje na co dzień!

Każda z nas lubi dobrze wyglądać, chociaż nie zawsze mamy pomysł na to, w co mogłybyśmy się ubrać. Taki gorszy moment może się zdarzyć każdej z nas, jednak nic straconego. W kryzysowych sytuacjach można się zainspirować stylizacjami znalezionymi w internecie, które mogą obudzić ze snu zimowego naszą wewnętrzną fashionistkę. W tym celu przedstawiamy najciekawsze zimowe stylizacje na co dzień!

Zawsze musimy mieć na uwadze, że nasz wygląd naprawdę dużo o nas mówi. Dlatego też powinnyśmy zawsze starannie dbać o to, żeby być najlepsza wersją samej siebie. Stworzenie zimowej stylizacji, która nie będzie szaro bura może się wydawać wyzwaniem, ale w rzeczywistości to wcale nie jest trudne zadanie. Oczywiście pod warunkiem, że w ogóle mamy jakieś kolory w swojej szafie. A jeżeli nie…trzeba to zmienić! Wszystkie nasze propozycje zawierają kolory, więc warto je wprowadzić do naszej szafy.

Jak się ubierać zimą, żeby wyglądać modnie?

kobieta ubrana w stylu retro na tle ulicy

Warunkiem ożywienia szafy jest nie tylko zmiana kolorów ubrań, ale także dywersyfikacja tkanin znajdujących się w garderobie!

Przede wszystkim warto postawić na swetry o grubych splotach. Takie ubrania nie tylko zadbają o to, żeby nie było nam zimno, ale również ciekawie będą wyglądały. Na zimne dni najlepiej zestawiać ze spodniami, chociaż połączenie swetra o grubym splocie ze spódnicą i grubymi rajstopami może wyglądać efektowniej. Jeśli postawimy na naprawdę grube rajstopy, to nie musimy się obawiać, że zmarzniemy.

Inną ciekawą propozycją na zimowe stylizacje są skórzane spodnie. Skóra jest jednym z trendów obowiązującego sezonu, więc warto mieć takie ubrania w swojej szafie. Szczególnie burgundowe, skórzane spodnie mogą bardzo ciekawie wyglądać na przykład z czarnym, lub białym swetrem. Nie tylko takim o grubym splocie, ale również standardowym, strukturalnym.

Innym pomysłem są natomiast bluzy damskie. Takie ubranie jest nie tylko stylowe, ale również bardzo wygodne. Bez żadnych wyrzutów sumienia możemy łączyć nawet pozornie typowo sportowe bluzy z jeansami, a jednocześnie zyskujemy pewność, że wyjdzie nam z tego naprawdę ciekawa stylizacja. Dodatkowo możemy ją podrasować butami!

Zimą również da się wyglądać kolorowo, chociaż pogoda za oknem zdecydowanie nas do tego nie nastraja. Na przekór niej warto wprowadzić kolory do naszej szafy, które mogą nas przyprawić o naprawdę dobry humor. A ten jest zdecydowanie potrzebny każdego dnia.