Legginsy – idealne nie tylko do sportowych stylizacji!

Każda z nas w swojej szafie posiada chociaż jedne legginsy. Są nie tylko wygodnie, ale również idealnie podkreślają nasze nogi. Jeżeli jednak dotychczas znajdowały miejsce tylko w naszych sportowych stylizacjach, to najwyższa pora to zmienić! Leginsy równie pięknie będą wyglądały nawet w eleganckich połączeniach.

Są takie ubrania, które każda z nas powinna mieć w swojej szafie i między innymi są to właśnie legginsy. Takie elastyczne spodnie są nie tylko niesamowicie wygodne, ale również bardzo dobrze wyglądają. Oczywiście mogą się nie sprawdzić w połączeniu z krótkimi topami. Mimo to ciężko sobie wyobrazić wygodniejsze spodnie do tuniki, czy dłuższego swetra. Legginsy to szczególnie ciekawa propozycja, więc warto je sprawdzić. W domu mogą również z powodzeniem zastąpić nam dresy!

Jakie legginsy damskie wybrać na co dzień?

To, jakie ubranie najlepiej sprawdzi się u nas w codziennych sytuacjach zależy od kilku różnych czynników. Przede wszystkim, w jakim stylu czujemy się najlepiej. Jeżeli jest to styl sportowy, to właśnie takie legginsy damskie powinniśmy wybrać – czyli zwykłe czarne, ewentualnie ozdobione lampasem z boku. Można też ozdobione  siateczką.

Jeżeli natomiast wolimy styl casualowy – to ciekawą opcją mogą się okazać leginsy z gorsetowym wiązaniem. Bez problemu możemy je zestawić z krótszymi topami i będzie to wyglądało estetycznie. Inną ciekawą propozycją są leginsy ocieplone damskie. Taka opcja przyda się nam szczególnie na zimę, kiedy to dbamy o odpowiednie zapewnienie ciepła dla naszego organizmu.

Warto mieć również w swojej szafie getry z wysokim stanem. Podobnie jak jeansy – pomogą nam wymodelować linie brzucha i umożliwią noszenie dopasowanych ubrań. Legginsy są ulubioną częścią garderoby wielu kobiet, więc warto mieć je w swojej szafie i przekonać się, czy też je pokochamy!

Modele legginsów, które musisz mieć w swojej szafie!

postać kobiety odwróconej tyłem na tle jesiennego krajobrazu

Buduj swoją stylizację w zależności od fasonu getrów

Getry damskie szczególnie warte naszej uwagi to nie tylko wyżej wspomniane modele, ale również takie ze zdobieniami, lub łączne z różnych materiałów. Takie ubrania warto mieć w swojej szafie, bo pomogą nam one zdefiniować charakter naszego ubrania. Jeżeli na przykład do lekkiej koszuli typu mgiełka dobierzemy leginsy w perełki, to dodatkowo podkreśli to nam dziewczęcy charakter naszej stylizacji.

Jeżeli natomiast lubimy styl rockowy i właśnie zgodnie z nim ubieramy się najczęściej, to legginsy łączone z eko skóry i bawełny mogą stanowić idealne dopełnienie naszej stylizacji. Będą one jednocześnie zdecydowanie bardziej wygodne, więc stanowią idealne połączenie wygodnego z ładnym.

Inną ciekawą opcją legginsów, które warto mieć w swojej szafie są getry z wiązaniem na nogawkach. Z pozoru swoim krojem przypominają zwykłe, czarne leginsy damskie, jednak nadają jednocześnie ciekawego charakteru naszej stylizacji i sprawiają, że uwaga skupia się na nogach. Warto je mieć w swojej szafie, jeżeli to właśnie nogi lubimy podkreślać!