Szpilki – czy warto je nosić podczas zimy?

Szpilki damskie to niewątpliwie jedno z najbardziej kobiecych par damskiego obuwia. W tych butach figura wygląda na znacznie szczuplejszą, a takie buty są bardzo eleganckie na większość okazji. Czy jednak warto je zakładać nawet na najbardziej uroczyste wydarzenia, gdy na dworze jest niezwykle zimno?

Damskie szpilki to niewątpliwie jedne z najbardziej gustownych butów damskich jakie możemy założyć na swoją stopę. Bez względu jaki fason szpilek najbardziej preferujemy – czółenka, z paskiem, na platformie czy na słupku…ten rodzaj obuwia damskiego zawsze będzie strzałem w dziesiątkę, gdy chcemy założyć na siebie szykowną kreację. Z naszej strony proponujemy nietuzinkowe pary szpilek z ZOIO.  Świetnie będą prezentować się na Tobie podczas ważnych uroczystości – czy to biznesowych czy rodzinnych.

Szpilki damskie – modele wygodne i bezpieczne

Noś odpowiedni model butów na szpilce!

Każda kobieta wie, że taka para butów jest nie tylko bardzo dobrą opcją jeśli preferujemy optycznie wysmuklić łydkę oraz podkreślić atuty swojej figury. Jednak mimo tych zalet sporą kwestią do zastanowienia się stanowi założenie takiej pary podczas zimy. W większości modeli podeszwa szpilki może być niestabilna. Nie oznacza to, że takie buty będą zbyt niebezpieczne do noszenia ich podczas dużej ilości śniegu.

Dobrym wyborem obuwia na szpilce stanowić są wszystkie te, które są wiązane, z zamkami, klamrami lub nawet z dodatkowymi paskami. Bez problemu utrzymają się na Twojej stopie przez cały czas.

Proponujemy, żebyś wybrała szpilki na platformie, które charakteryzują się lepszą przyczepnością do śliskiej powierzchni. Ochronią Cię także przed wilgocią, szczególnie przed kałużami zimnej wody, wysokim śniegiem oraz gołoledzią. Równie dobrym modelem mogą stanowić szpilki na słupku. Takie buty zapewnią Tobie szerokim obcasem na nie tylko na stawianie pewnych i szybkich kroków. Wyglądają niezwykle stylowo i łatwiej je dobrać do większości zimowych stylizacji.

Wspomniane buty które warto zakupić pod adresem http://zoio.pl, które cechują są nie tylko tanie, ale także charakteryzują się wysoką trwałością. Z nimi nie straszny Tobie będzie mróz ani niska temperatura!

Damskie szpilki, których powinnaś się wystrzegać

Buty na szpilce, których warto powstrzymać się od noszenia zimową porą to wszelkie szpilki bez zapięć wokół kostki lub bezpośrednio zapinanych na pięcie. Są to rodzaje kobiecego obuwia, które nie są zbyt stabilne podczas chodzenia.

Wszelkie wysokie szpilki również nie będą najlepszym wyborem. Im wyższy i cieńszy jest obcas buta tym mniej stabilny staje się krok właścicielki obuwia. Taki rodzaj butów może być niebezpieczny w poruszaniu się, w szczególności wtedy, gdy trzeba przebyć pieszo oraz w szybkim tempie dużą odległość. Obuwie na wysokiej szpilce zostaw jedynie na szczególne okazje oraz, gdy poruszać się będziesz samochodem osobowym.

Sugerujemy jednak, żeby wymienione w tym akapicie fasony szpilki pozostawić w szafie aż do nadejścia wiosny.