Kontakt

O nas

Cześć!

Mamy na imię Beata i Monika i jesteśmy autorkami bloga modowo-lifestylowego BM.net.pl. Cieszymy się, że trafiłeś/aś do naszego miejsca w internecie, gdzie możemy dzielić się swoimi pasjami z naszymi obserwatorkami 🙂

O blogu fashion

małe logo bloga z napisem bm.net.pl na białym tle

Znajdziesz tutaj także nowości w modzie damskiej, najnowsze trendy modowe oraz świetne okazje shoppingowe z których warto skorzystać. Nasz blog zawiera też dużą ilość informacji o zaproponowanym przez nas stylu życia. Takiego życia w którym możesz otaczać się cały czas pięknymi zdobieniami stylizacji i oraz ozdobami bogacącymi Twoje wnętrze mieszkania.

Treści bloga koncentrują się wokół trzech kategorii:

Kategoria  „Stylizacje”  to obszar w którym prezentujemy najświeższe nowinki panujące w modzie damskiej oraz sposoby na zbudowanie skutecznie przemyślanej stylizacji.

Na kategorię  „Lifestyle”  składają się artykuły, które mają zainspirować czytelniczki do dokonania przemiany swojego trybu życia na zdrowszy i minimalizujący codzienny stres.

Kategoria  „Shopping”   to dział w którym opisujemy największe okazje do zakupienia ubrań i akcesoriów do Twojej garderoby. Wskazujemy, gdzie możesz znaleźć największe obniżki cen oraz kierujemy do sklepów, które ogłaszają wielkie wyprzedaże asortymentu. Dodajemy swoje recenzje produktów, oceniamy, który jest bardziej efektywny i wstawiamy powód dlaczego tak jest.

Nawiążmy kontakt

Chcesz nawiązać kontakt z autorkami bloga już teraz?

Skorzystaj z formularza poniżej, jeżeli jesteś zainteresowany wymianą mailową z nami w celu nawiązania długotrwałej współpracy.

Jesteśmy zainteresowane na tą chwilę publikowaniem artykułów sponsorowanych. Jesteśmy również otwarte na wszelkie inne pomysły do promowania Twoich produktów.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania na zapytania jedynie na wybrane zgłoszenia.