Letni sezon na wesela rozpoczną się pełen pary. Wszystkie szukamy na te uroczystości stylizacji, które zapewnią nam wygodną i fantastyczną zabawę. Jednak nie tylko sukienka odpowiada za nasz komfort ale również odpowiadają za to buty. To właśnie one są wyznacznikiem udanej zabawy.

Na jakie buty warto postawić?

Na przekór idealna stylizacja to nie tylko wygląd, ale także wygoda. Dlatego też buty na wesele są jedną z najważniejszych części całej weselnej stylizacji. Tym bardziej jeżeli chcesz spędzić znaczną część wieczoru na parkiecie i na nim szaleć. Jeżeli uważasz, że szpilki są dla Ciebie ogromnym wyzwaniem, wtedy najlepszym wyjściem będzie odstąpienie od ich wyboru. Najlepiej zastąpić je innymi modelami obuwia. Najważniejsze aby były dopasowane do naszej sukienki oraz podkreślały rangę przyjęcia.

Szpilki czy tylko one sprawdzą się jako buty na wesele czy tylko one?

Do pełnej elegancji sukienki bez dwóch zdań szpilki są najlepszą opcją. Tym bardziej to one przy przymierzaniu sukienki pojawiają się w pomyśle na całą stylizację. Nie da się ukryć, że to właśnie te buty są odzwierciedleniem elegancji niezależnie od tego ca w danej chwili mamy na sobie. Czy to jest look do biura czy pełna klasy stylizacja na wesele. Wypada pamiętać, że szpilki nie będą prezentowały się na nas dobrze jeżeli, nie będziemy w stanie w nich zrobić ani jednego kroku. Jeżeli koniecznie chcesz postawić swój wybór na szpilki to warto aby były wykonane ze skóry. Z pewnością wpłynie na nasz komfort, dodatkowo zapobiegniemy obcieraniu się naszych stóp.

A co jeżeli nie czujesz się na obcasach stabilnie? Wtedy świetną opcją mogą okazać się czółenka na koturnie czy choćby nawet idealne na lato sandały na grubym obcasie. Bez dwóch zdań takie buty na wesele mogą okazać się idealnym rozwiązaniem. Jednak wypada zwracać uwagę na modele aby zmieścić się w linii elegancji i kobiecego stylu.

Buty z płaską podeszwą na wesele

Nie ulega wątpliwości, że wiele z nas zabiera ze sobą drugą parę butów na wesele. Jednak warto zadać sobie pytanie czy nie warto ich mieć na sobie od samego początku? Na pewno warto, jeżeli czujesz się że płaska podeszwa jest tym co potrzebujesz. To warto abyś na nią postawiła, lecz wystrzegaj się płaskich sandałów. Ponieważ z nimi możesz nie osiągnąć eleganckiego wyglądu. Jeżeli koniecznie chcesz wybrać buty na płaskiej podeszwie, to postaw na baleriny które możemy spotkać w rożnym wydaniu ozdobione szykownymi kryształami bądź stylowymi kokardami. Najważniejsze i tak jest to aby harmonia między stylizacją a obuwiem, które wybierzemy była zachowana. Pamiętajmy o tym, że na wesela warto połączyć szyk i wygodę, która z pewnością przyda się nam podczas wesela.